Pondělí - Čtvrtek: 7.00 - 17.00
Pátek: 7.00 - 16.30
Brněnská 2806/71
586 01 Jihlava
Zavolejte nám
+420 800 600 605
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků


Novější 1

Vážený pane řediteli

přílohou posílám svoje poděkování, které budu velmi rád, když zveřejníte na Vašich stránkách.
Foto jsem dnes poslal poštou na CD, protože při komprimaci do e-mailu bych přišel o 
nervy :o) 

Přeji Vám hezký den, ať se Vám vše daří, firmě hodně práce a tak skvělých lidí jako jste Vy a Vaše montážní skupina,která u nás pracovala, a věřím, že si spolu ještě někdy popovídáme.

Nerad, Brno

Příloha k poděkování     


Publikováno 19. 6. 2018 22:36

Dobrý den

ještě jednou bych chtěl touto formou poděkovat za bezchybné vyrobení Vašich oken a hlavně výborně a ohleduplně provedenou výměnu a montáž. Vaši firmu mohu jen doporučit.

S pozdravem Zdeněk Prchal - Jihlava


Publikováno 19. 6. 2018 22:34

Vážení

s mírným odstupem času - to kvůli usazení názoru - jsem se rozhodla ještě pro jeden kontakt s Vaší firmou a to kontakt takříkajíc děkovací.
Objednala jsem si u Vás kompletní výměnu oken a venkovních dveří u rodinného domku. K výměně jsem se chystala několik let. Bála jsem se toho, protože jde o částku, která je významným zásahem do rodinného rozpočtu. Nevěděla jsem, na koho se obrátit, co mě čeká, zda to v našem domečku slepeném svépomocí vůbec půjde udělat bez větších potíží. Z nejrůznějších tištěných reklam a odkazů na internetu jsem nakonec dodavatele vybírala z jedenácti firem. Vzhledem k minimální úrovni mých vědomostí co se týká Vašeho oboru, jsem šla spíše cestou intuice. O konečném ano pro Vaší firmu rozhodla spokojenost s prezentací, jejíž úroveň vzbuzuje důvěru a zájem. Významným orientačním bodem přitom byla jedna z Vašich referenčních zakázek, sídlo Policie ČR nedaleko mého bydliště. 
Pak už následovaly jen samé příjemné věci. Navrhnutý celkový rozpočet činil pouhé dvě třetiny z mého těžce vykalkulovaného odhadu. Nedočkala jsem se posléze ani trapné role analfabeta, těžce se orientujícího v oborové hantýrce, který spoustu věcí neví a zasluhuje si tím postavení opovrhovaného outsidera. Na sestavení objednávky stačila chvíle a provázela ji velmi příjemná atmosféra. Za pár dnů poté mě Váš technik uklidnil, že práce půjdou provést bez problémů.
Poslední, z čeho jsem tak mohla mít strach, byli řemeslníci. V živé paměti socialistických typů páně Lorence, jsem se dávila při představě, že budu poníženě obskakovat při opilé mudrlanty, jejichž představa o hotovém díle bude v zásadním rozporu s mým názorem. Ale byla jsem mile překvapena. Přišli dva dokonale sehraní, příjemní mladí muži a nad výsledkem jejich čisté práce smekali klobouk i sousedé. 
Dodnes chodím po domě a u oken a dveří ze zvyku očekávám facku v podobě závanu studeného vzduchu. A nic... Na zdi nevytápěné toalety s oknem na sever se navíc zastavil rozvoj plísně, protože na toaletě nyní cirkuluje sušší vzduch zevnitř domu. 
Moje nová okna mi potvrdily zcela zásadní vliv na to, co si člověk představuje pod pojmem tepelná pohoda. A nejen to. Estetický dopad mi opět nahodil motor pro potřebné změny interiéru. Když k tomu přičtu, že dříve nenáviděné umývání a opravování vetchých oken z nich padala oprýskaná barva a žalostně zbytky kytu mi zabralo dva dny a dnes tutéž práci zvládnu za puldruhé hodiny, nelze abych ještě jednou dodatečně nepoděkovala. 
Můžete si být jisti, že v širokém okruhu svých známých posloužím jako Vaše chodící reklama. Zasloužíte si to.

Vaše vděčná zákaznice Jana Pechová


Publikováno 19. 6. 2018 22:34

Dobrý den

děkuji za vzornou montáž oken firmě PLASTOMA CZ  a  jejich vzorným a šikovným montážníkům.

Rodina Vrzalova


Publikováno 19. 6. 2018 22:33

Dobrý den

společenství bytových jednotek Erbenova a Dr.Procházky chtěji vyjádřit poděkování a spokojenost všech majitelů bytů za velice dobře provedenou práci. 

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů 

Bakusová Ludmila  


Publikováno 19. 6. 2018 22:32

Dobrý den pane Málek

ráda bych touto cestou poděkovala panu Dohnalovi a panu Smejkalovi za jejich rychlé, vstřícné a ochotné jednání.

Mám okna od vaší společnosti jsem s nimi spokojená, ale dnes ráno jsem nemohla jedno zavřít, proto jsem se telefonicky obrátila na pana Dohnala a ten se okamžitě spojil s panem Smejkalem a během půl hodiny bylo okno opraveno.

Ještě jednou oběma moc děkuji!!!

S pozdravem a přáním pěkného a úspěšného dne

Luďka Bělíková


Publikováno 19. 6. 2018 22:32

Vážení

chtěla bych Vám touto cestou všem poděkovat za výrobu a instalaci dveří, v tak velmi krátké době. Ještě jednou Vám moc děkuji a s pozdravem

 Jana Povolná,     Nová Cerekev


Publikováno 19. 6. 2018 22:31

Dobrý den

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat vaší firmě za splnění objednané zakázky. Ale největší dík patří vašim dvěma mladým zaměstnancům, kteří svou práci odvedli naprosto profesionálně i s konečným úklidem. Můžete být na oba pyšní. Všem mnohokrát děkuji a přeji jen to dobré.

S pozdravem    Paříková,  Jarní 32

Reference k výměně oken školní budovy 1.stupně ZŠ Moravany provedené firmou PLASTOMA CZ s.r.o.

 Příloha k poděkování


Publikováno 19. 6. 2018 22:31

Dobrý den

dne 8-9.3.2011 nám byla provedena kompletní výměna 15ti oken+2 balkonových dveří Vaší firmou Plastoma.Přijeli k nám pouze dva Vaši kmenoví zaměstnanci a nikdo z nás nevěřil,že daný termín dvou dnů se stihne.To,co u nás Vaši zaměstnanci předvedli,byl jedním slovem KONCERT MISTRŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Absolutní spokojenost z naší strany a VELIKÝ DÍK jim patří opravdu právem.To samé platí pro výrobce oken a také pro technika,který nám byl v únoru okna zaměřit-p.Libor Kunče.Smekám před Vaší firmou "pomyslný" klobouk a ještě jednou DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!

Letos,cca léto-podzim,budeme ještě měnit vchodové dveře a již teď vím,že tato zakázka bude opět Vaše.

Prosím o předání pochvaly výše jmenovaných lidí a Vám děkuji,za perfektní organizaci vašeho týmu!!!!!!!!!!!

DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!

Pavel Hüblbauer

Havlíčkův Brod


Publikováno 19. 6. 2018 22:30

Dobrý den

již jednou jsem měl tu čest poděkovat Vaší firmě a dnes to s radostí udělám opět.Už v dubnu po výměně oken v domě jsem se zmínil,že budeme ještě měnit vchodové dveře a navíc 2 okna v garáži a zakázka bude opět Vaše.Tak se také stalo a jsem opravdu OPĚT SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK!!!

Znovu musím připomenout jména p.Kunče=perfektní zaměření a vysvětlení,jaké dveře a okna by byla pro náš dům ideální a p.Valdu=montéra,před kterým opět smekám,což znamená precizní a dokonalou montáž.

Děkuji Vám pane Smejkale za výbornou domluvu před započetím prací a přeji firmě PLASTOMA Jihlava vše nejlepší a mnoho úspěchů ve Vaší práci,protože výše jmenovaní opravdu vědí co dělají a dělají to výborně.

Přeji krásný den.

S pozdravem Pavel Hüblbauer


Publikováno 19. 6. 2018 22:28

Novější 1