Pondělí - Čtvrtek: 7.00 - 17.00
Pátek: 7.00 - 16.30
Brněnská 2806/71
586 01 Jihlava
Zavolejte nám
+420 800 600 605
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Ohlasy zákazníků > Vážení

Váženís mírným odstupem času - to kvůli usazení názoru - jsem se rozhodla ještě pro jeden kontakt s Vaší firmou a to kontakt takříkajíc děkovací.
Objednala jsem si u Vás kompletní výměnu oken a venkovních dveří u rodinného domku. K výměně jsem se chystala několik let. Bála jsem se toho, protože jde o částku, která je významným zásahem do rodinného rozpočtu. Nevěděla jsem, na koho se obrátit, co mě čeká, zda to v našem domečku slepeném svépomocí vůbec půjde udělat bez větších potíží. Z nejrůznějších tištěných reklam a odkazů na internetu jsem nakonec dodavatele vybírala z jedenácti firem. Vzhledem k minimální úrovni mých vědomostí co se týká Vašeho oboru, jsem šla spíše cestou intuice. O konečném ano pro Vaší firmu rozhodla spokojenost s prezentací, jejíž úroveň vzbuzuje důvěru a zájem. Významným orientačním bodem přitom byla jedna z Vašich referenčních zakázek, sídlo Policie ČR nedaleko mého bydliště. 
Pak už následovaly jen samé příjemné věci. Navrhnutý celkový rozpočet činil pouhé dvě třetiny z mého těžce vykalkulovaného odhadu. Nedočkala jsem se posléze ani trapné role analfabeta, těžce se orientujícího v oborové hantýrce, který spoustu věcí neví a zasluhuje si tím postavení opovrhovaného outsidera. Na sestavení objednávky stačila chvíle a provázela ji velmi příjemná atmosféra. Za pár dnů poté mě Váš technik uklidnil, že práce půjdou provést bez problémů.
Poslední, z čeho jsem tak mohla mít strach, byli řemeslníci. V živé paměti socialistických typů páně Lorence, jsem se dávila při představě, že budu poníženě obskakovat při opilé mudrlanty, jejichž představa o hotovém díle bude v zásadním rozporu s mým názorem. Ale byla jsem mile překvapena. Přišli dva dokonale sehraní, příjemní mladí muži a nad výsledkem jejich čisté práce smekali klobouk i sousedé. 
Dodnes chodím po domě a u oken a dveří ze zvyku očekávám facku v podobě závanu studeného vzduchu. A nic... Na zdi nevytápěné toalety s oknem na sever se navíc zastavil rozvoj plísně, protože na toaletě nyní cirkuluje sušší vzduch zevnitř domu. 
Moje nová okna mi potvrdily zcela zásadní vliv na to, co si člověk představuje pod pojmem tepelná pohoda. A nejen to. Estetický dopad mi opět nahodil motor pro potřebné změny interiéru. Když k tomu přičtu, že dříve nenáviděné umývání a opravování vetchých oken z nich padala oprýskaná barva a žalostně zbytky kytu mi zabralo dva dny a dnes tutéž práci zvládnu za puldruhé hodiny, nelze abych ještě jednou dodatečně nepoděkovala. 
Můžete si být jisti, že v širokém okruhu svých známých posloužím jako Vaše chodící reklama. Zasloužíte si to.

Vaše vděčná zákaznice Jana Pechová