Profily

Plastové profily

Námi používané profily z PVC Salamander patří mezi nejmodernější výrobky na světovém trhu. Se svojí více než třicetiletou zkušeností nabízí firma Salamander veškeré výhody silného partnera, vyzrálou řadu výrobků, novátorskou výrobní technologii, moderní normy kvality, širokou paletu profilů a barev pro řešení téměř jakéhokoliv požadavku.

Hliníkové profily 

Hliníkový profil HEROAL s přerušeným tepelným mostem a plněný izolační polyuretanovou pěnou dosahuje excelentní tepelné izolace.
Vynikající tepelně technické vlastnosti ve spojení se stavební hloubkou 72 mm předurčují tyto okna a dveře do rodiných domů  a obytných místností. Výborné statické vlastnosti a stabilita umožňují zasklít i větší plochy při zachování malé pohledové šířky okenních rámů.

Dřevěné profily

Dřevěné otvorové výplně jsou vyráběny z třívrstvého (68 mm) resp. čtyřvrstvého (78 mm) lepeného hranolu. Základní stavební hloubka profilu je 68 mm. Šířka profilu činí 82 mm. Základní barva je aplikována máčením, nátěr obsahuje impregnaci proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu. Konečná úprava je prováděna tlakovým stříkáním tlustovrstvou lazurou.
Používané dřeviny: smrk, borovice, meranti a dub.