PUVODNI UVODNI

 

Omlouváme se stránky se pro Vás právě upravují

PRÁVĚ NYNÍ V AKCI!!!

SPECIÁLNÍ TROJSKLO ZA CENU KLASICKÉHO TROJSKLA

Speciální trojsklo SOLAR se vyznačuje zvýšeným tepelným ziskem.

Trojsklo SOLAR vykazuje extrémně vysoké tepelněizolační vlastnosti a navíc má jeho celkový energetický činitel prostupu (hodnota g viz dole) hodnotu, které se může jinak dosáhnout pouze s 2sklem...více

 

 

NENÍ OKNO JAKO OKNO

Poptáváte více dodavatelů plastových oken a dveří? Zcela jistě nejste odborníci v konstrukcích okenních prvků, pak se ne vždy dokážete dobře orientovat v velkém množství nabídek s nízkou či vyšší kvalitou jak vyráběných oken a dveří, kompletností Vašich nabídek, stejně tak možnou kvalitou provedené práce, komplexního přístupu a plně fungujícího záručního a pozáručního servisu.

Zde Vám předvedeme, že rozdíl mezi okny a dodavateli na našem trhu skutečně je..

Značka profilu ze kterých se okna vyrábí?
Na trhu se objevují desítky výrobců plastových profilů, které pak výrobci oken volí a z nich vyrábí svá okna. Od kvalitních zpracovatelů prvoplastového granulátu až po ty, kteří zpracovávají nekvalitní PVC, případně recyklát. Dále je samozřejmě nutné dodávat okna pouze v profilech třídy "A". Ne všichni dodavatelé však tyto pravidla dodržují. Pro uživatele to má pak za následek například promrzání profilů, žloutnutí, deformaci - tyto profily bývají obvykle cenově nejlevnější.

Doporučujeme: důvěřujte prověřené kvalitě mezi profilovými systémy, společnost Inoutic ze kterých Vám okna a dveře dodáváme se vyrábí jenom z prvoplastového granulátu: více zde Deceuninck - Inoutic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kování oken a dveří ve Vašich nových oknech?
Každý výrobce sám volí, jakou značky a řadu kování do svých oken a dveří použije. I zde se nachází desítka výrobců kování, ze kterých si může výrobce oken vybrat a vždy je to samozřejmě o kvalitě zpracování, použitých materiálů, bezpečnosti proti vloupání apod. Většinu ne-bezpečnostního kování dokáže průměrně zkušený zloděj otevřít za cca 30sekund. Nekvalitní kování obvykle po pár letech v dílech praská, ne vždy je opravdu celoobvodové a je možné že náhradní díl již není možné sehnat a tak bude vaše okno vyřazeno z provozu, to se u kvalitního kování stát nemůže.
Doporučujeme: volte nejbezpečnější kování na trhu od rakouského výrobce MACO s řadou Multimatic, v našich oknech vždy! 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výztuhy po obvodu celého rámu a křídla?
Ano, velice důležitou součástí, kterou tvoří konstrukci celého rámu i křídla okna je výztuha. Vzhledem k tomu, že při dodání okna či dveří je výztuha schována uvnitř a není vidět, někteří "výrobci" tuto součást mohou šidit. Mohou se objevovat výztuhy z jiného materiálu než ze standardní tloušťky ocelové výztuhy, mohou se objevovat ve zkrácené podobě - tedy ne po obvodu celého rámu a křídla, ba dokonce se ve vašem okně a dveřích nemusí nacházet vůbec! Výztuha může být použita otevřená či uzavřená s vyšší konstrukční stabilitou - tato varianta je pro konstrukci výrobku ta správná, vždy však bude dražší než kdybyste v okně měli jakoukoli horší variantu.

Doporučujeme: v našich oknech a dveřích používáme ocelové výztuhy vždy uzavřené, tím dosahujeme nejvyšší konstrukční pevnosti a stability.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Izolační skla a "teplý rámeček" ve Vašich nových oknech?
Izolační skla použitá ve Vašich oknech mají ve standardu při dvojskle Ug=1,1 W/m2K s plynem Argonem s jednou pokovenou vrstvou, dále je možné okna zasklít izolačními trojskly. Zde pak záleží jak je profil okna konstruován a jakou maximání šířku skla lze zasklít. Vždy je dobré se informovat v případě, že o izolačním trojskle uvažujete. Dále je nedílnou součástí izolačního skla tzv. "teplý meziskelní rámeček", který ještě stále mnozí výrobci dodávají v materiálu hliník či nerez.

Doporučujeme: jako optimální variantu Vám do izolačních skel bez příplatku dodáváme TGI rámeček, který má ideální izolační vlastnosti omezující "rosení oken" a vymezení tepelného mostu v daném detailu. Profil Inoutic navíc používá vždy nadstandardní výšku zasklívací drážky pro okna a to o hloubce 20-25mm.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Servis a přístup realizační společnosti.
V oboru dodávky oken a dveří se objevují a zase mizí firmy pochybného původu s nečistými úmysly. Na trhu jsou i firmy, které z jakýchkoli důvodů svoji konkurenční výhodu nemají a jsou nuceni sáhnout po nejlevnějších výrobcích, které Vám dodávají, aby svoji podnikatelskou činnost udrželi. Ani známí výrobci dnes nejsou jistotou kvalitních výrobků, ti při vysokých nákladech, velké konkurenci a stagnaci ve stavebnictví mají blízko ke změně k levnějším variantám výrobků. Jako nedílnou součástí celé realizace pak bývá také přístup jednotlivých lidí firmy při komunikaci a dobře odvedená montáž, zednické zapravení a kompletní bezproblémový průběh. I zajištění tohoto není možné obsáhnout v nejlevnější cenové nabídce.

Doporučujeme: všímejte si rychlosti zpracování nabídky, zda obsahuje vše co jste požadovali, zda s Vámi obchodníci komunikují a vycházejí Vám vstříc. Zda je slíbený průběh termínů v pořádku a práce jsou dobře a kvalitně provedeny.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doporučení na závěr: nevybírejte okna a dveře pouze na základě ceny, čím nižší cena je, tím větší je pravděpodobnost že nedostanete to, co byste opravdu chtěli.

Cenu oken a dveří opravdu tvoří kvalita a vyspělost použitých materiálů. Pak je tedy samozřejmě možné, že rozdíl ceny jednotlivých dodavatelů se může lišit až o několik desítek procent.

Je vždy pouze na Vás, zda již při výběru omezíte rizika volby nekvalitních výrobků a pochybného dodavatele a dáte přednost jistotě špičkově vybavených výrobků, dobře odvedené práce a nadstandardního přístupu a servisu.

KOMPLETNÍ NABÍDKA SLUŽEB PRO ZÁKAZNÍKA:

Poradenství - poradíme Vám s výběrem oken i doplňků a zdarma zpracujeme cenovou nabídku
Zaměření - stavební otvory, popřípadě doplňky k Vám dojedeme zdarma přesně zaměřit
Výroba - kvalitní a rychlá
Demontáž - vybourání stávajících otvorových výplní
Montáž - profesionální, včetně veškerých doplňků
Likvidace - ekologická likvidace starých oken a odpadu
Zednické práce - drobné zednické práce, vyzdívky, začištění vnitřních i venkovních špalet
Úklid - hrubých nečistot průmyslovým vysavačem
Servis - garantujeme záruční a pozáruční servis

 VÍTEJTE VE SVĚTĚ KVALITY PRO KAŽDÉHO

 


 


více informací o LYONESS

 

 

Systém Eforte získal certifikát IFT -Rosenheim pro pasivní domy

Požadavky na energetickou úspornost budov se u nás zpřísňuje. Tepelně technické vlastnosti některých oken, které se v současnosti vyrábí, už nebudou postačovat požadavkům evropských norem.

FINANČNĚ NENÁROČNÁ PLASTOVÁ OKNA PRO NÁROČNÉ

Systémy ARCADE díky své štíhlé konstrukci a vysoké funkčnosti zajišťují stabilní konstrukci okna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento všestranný profil pro plastová okna poskytuje plnohodnotné řešení pro moderní stavby.

JSME TU PRO VÁS
Kontaktujte nás zdarma na
zelené lince 800 600 605
Domluvte si schůzku, nebo nás navštivte v sídlePLASTOMA CZ
Pro nezávaznou poptávku využíjte náš nový a přehledný
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Certifikace

S OKNY OD NÁS JSTE VŽDY V BEZPEČÍ

            
             NAŠE DOTOVANÁ OKNA 201