Exteriérové parapety

Venkovní parapety  HLINÍKOVÉ TAŽENÉ 
Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. 

Venkovní parapety HLINÍKOVÉ OHÝBANÉ 
Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro dobře známé hliníkové parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelným vzhledem, trvanlivostí, jednoznačně se, ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledají cenově přijatelné parapety pro svá okna. 
Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o hliníkový plech z polyestrovým povlakem (tl. 0,8 mm), což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby. 
  
Venkovní parapety POZINKOVANÉ FeZn                  
Jsou  nejlevnější variantou venkovních parapetů. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem. Parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu. 

Barevné odstíny

S ohledem na požadavky trhu a jeho zvyklosti nabízíme parapety a jejich příslušenství ve čtyřech standardních barvách AC1 - AC4. Jedná se o vypalované práškové polyesterové barvy INTERPON světoznámé firmy AKZO NOBEL. Jiné odstíny dle stupnice RAL nebo anodická oxidace (elox) jsou možné na objednávku v režimu zakázkové výroby.

ac-barvy-big[1].jpg

Doplňky

truhlik1[1].jpg


Zobrazena 1 položka
Zobrazena 1 položka